میز آرایش مدرن و خاص

میزآرایش مدرن و خاص
طرحی از میز آرایش مدرن و خاص که با انواع متریال قابل ساخت می باشد. که هر کدام از طراحی ها بسته به فضا و سلیقه افراد و البته متریال استفاده شده میزآرایش های متفاوتی را ایجاد می کنند.و به صورت کلی برای ساخت و سفارش میز آرایش باید به نکاتی توجه داشت.

1.ویژگی میز:
باید از قبل ویژگی های مورد نظر که می خواهید در میز آرایشی شما وجود داشته باشد را مشخص کنید.و نیاز های خود را با آن میز تطبیق دهید که بیشترین کاربرد را برای شما داشته باشد. به عنوان مثال بعضی از میز ها کشو و بعضی دیگر کمد دارند و همچنین اندازه آن ها متفاوت می باشد که باید با توجه به فضا خانه ،فضامورد نظر و وسایل خودتان میز مورد نظر را تطبیق بدهید.
2.تطابق با سایر دکوراسیون:
یکی دیگر از نکاتی که بسیار مهم و قابل توجه می باشد این نکته است که میزآرایشی که خریداری یا سفارش می دهیم با دیگر دکوراسیون خانه هماهنگی داشته باشد. زیرا این میز ها در رنگ و متریال های گوناگونی از جمله ام دی اف،ملامین،هایگلاس و.....موجود می باشد آما اگر با سایر دکوراسیون هماهنگ نباشد هیچ گونه زیبایی و جذابیتی در فضا ایجاد نخواهد شد.و از آنجایی که چند وسیله در اتاق خواب مثل تخت،کمد و....قرار می گیرد بهتر است که میزآرایش را باتوجه به آن ها انتخاب کنیم و رنگی را انتخاب کنیم که هماهنگی داشته باشد.
3.متریال مورد استفاده:
متریال مورد استفاده شده در میزآرایش به خوبی برای شما بیان می کنند.متریال میزآرایش بسیار مهم و با اهمیت می باشد.زیرا میزهای آرایش با متریال های مختلفی از جمله چوب،فلز،ام دی اف، هایگلاس و....تهیه می شود که هر کدام انواع مختلفی دارند. و متریال چوب طرفداران بیشتری نسبت به سایر متریال ها دارد.