کمد دیواری های گلاس و لامی گلاس


کمد دیواری های گلاس

 این دسته همان ام دی اف است ولی های گلاس روکشی براق , صاف و سیقلی شده دارد و ضاهری ساده , زیبا و سبک مدرنی به فضای استفاده شده می دهند , روکش های گلاس این نوع کمد ها برای فضاهایی با نور گیر کم پیشنهاد می شود.
 زیرا به دلیل براق بودن باعث انعکاس و در نتیجه بیشتر شدن نور آن فضا می گردد. اگر شما طرفدار سبک مدرن هستید انتخاب این نوع کمد قطعا در پایان کار نتیجه ای رضایت بخش برای شما خواهد داشت. در بازار عمدتا کابینت های براق و آینه ای را به اشتباه های گلاس می نامند قطعا شما هم بسیاری از طرح کمد ها را مشاهده نموده اید که درب هایی بلند و قدی  مشاهده نموده اید که انعکاس نور بالایی دارند و دقیقا مشابه آینه دیده می شوند.
 

کمد دیواری لامی گلاس

 در این نوع کمد ها از MDF لامی گلاس استفاده می شود . MDF لامی گلاس ضخامتی بیشتر از MDF های گلاس دارد و این بیشتر بودن ضخامت به دلیل روکش آن است. به همین دلیل است که در ظاهر درب این کمد ها کاملا مشابه آینه دیده می شوند. قیمت کمد دیواری های گلاس به نسبت زیبایی آن دارای قیمت مناسبی می باشد. امروزه با افزایش تنوع رنگ های های گلاس برخی رنگ ها را مشاهده می کنیم که از جنس همان روکش ها هستند اما مات می باشند. بر فرض مثال رنگ های چرمی مانند که به تازگی وارد خانواده رنگ های های گلاس شدند گزینه فوق العاده مناسب و زیبایی در اجرای کمد ها می باشند.
 در گذشته برای شکیل تر کردن درب کمد ها از لمسه دوزی و یا چرم دوزی استفاده می شد که این امر هزینه بسیار بالایی دارد و گاها این هزینه با هزینه خود کمد برابری می کند. اما شما با استفاده از رنگ های جدید گروه ماچوب می توانید همین امر را با هزینه بسیار پایین تری در منزل و یا حتی کمد های محیط کاری خود اجرا نمایید.